Mrkvový salát - Blog | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mrkvový salát Muž, 43 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mrkvový salát si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

TOP 10 2011 - nejposlouchanější placky

Upraveno:

1. Igorr - Nostril

2. Tata Bojs - Ležatá osmička

3. Kvelertak - Kvelertak

4. Enslaved - The Sleeping Gods (EP)

5. - 6.

Solefald - Norron Lifskunst

Jason Forrest - The Everything

7. Magnum - The Visitation

8. - 10.

Silent Stream Of Godless Elegy - Návaz

Korn - The Path of Totality

Kasabian - Velociraptor!

TOP 10 2010 - nejposlouchanější placky

1. Devin Townsend Project - Addicted

2. Necrocock - Lesní hudba

3. První hoře - Lamento

4. Sebastien - Tears of White Roses

5. - 7.

Fever Ray - Fever Ray

Screaming Trees - Sweet Oblivion

Secret Chiefs 3 - Book M

8. - 10.

Masturbace - Nablinkáno, nakakáno, spapáno

Negative Face - Garden of Wishes

Nevermore - The Obsidian Conspiracy

Memoár č.3: Agora, Chrudim

Upraveno:

No, a pak někdy v roce 1996 nebo 97 dalo pár nadšenců hlavy dohramady a otevřeli první rockový klub v Chrudimi. Agoru. Bylo nám patnáct, šestnáct a teprve teď jsme začali žít. Pátky, soboty - rockotéky, koncerty... Nejdřív hlavně lokální kapely, časem spolky z celé republiky a jednou tuším i punkáči z Německa a jedna avantgardní kapela z Kanady, co hrála v maskách dávno před Slipknot. Byly to časy kdy se dalo zajít za 30,- až 70,- na koncert vypsané fiXy, Wohnutých nebo Chinasek. Snad nejdražší koncert co pamatuju byla Anna K. za 120,-.

V paměti mi nejvíc utkvěly koncerty Jolly Joker & The PBU s jejich kosmickým soundem, Abraxasu, protože to byl pojem na scéně, Deep Decline, protože hráli předělávky mých oblíbených The Cure, Cirkus Praha, protože byli neuvěřitelně živelní. Prima zážitek byl koncert Pepy Nose. Od něj jsem si koupil knížku o J.Lennonovi. Chybělo mi 10,-, ale dostal jsem slevu i podpis. Samozřejmě jsem poctivě chodil na ZNC a PVO, když se stavili. Dramaturgové se nebáli ani metalu: Sorath, Trollech a Mythopoeia a revivalů: Deep Purple a AC/DC.

Ovšem ani místní kapely se nedaly zahanbit. Asi nejvýraznější byli původně thrash-coreoví a později funky Daen & The Groove Company s charismatickým Filipem Dianem u mikrofonu (familierně mi říkával "Masér" podle lemmyovské Jolany, na kterou jsem hrával). HCčko drtili a dosud drtí stálice Pavilon 9. U nich jsem byl jednou na "konkurzu" na basáka, ale měl jsem takovou trému, že jsem totálně pohořel. Jako svíčku mě sfouknul Pavel, který byl na řadě po mně. Z pozdějších kapel to celkem daleko dotáhli Chocolate Jesus. Za lokální by se dali považovat i pardubáci vypsaná fiXa a Ready Kirken (tenkrát o dost tvrdší), kteří měli zářnou budoucnost teprve před sebou.

Agora ovšem měla ještě jednu zásadní funkci: byly tu zkušebny pro kapely a já měl to štěstí, že jsem se stal baskytaristou jedné z těch spokojených kapel. Dodnes tam někde bude moje prima kombo Tesla 120, koupené od Pavla z Pavilonu 9... Vzpomínám, že tu zkoušeli krom nás (No Fate) právě Pavilon 9, Krasohled, Fish Fingers a nemýlím-li se i Eastpark.

Bejvávalo...